[X]
کلاغ نیوز

کلاغ نیوز
اخبار ومطالب جذاب بروز + محصولات اینترنتی متنوع  
قالب وبلاگ
جستجو در وبلاگ
پيوندهای روزانه
خبرنامه


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,
[ پنجشنبه 23 مرداد 1393 ] [ 0:23 ] [ کلاغ فضول ] [ بازديد : 11 ] [ ]


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,
[ پنجشنبه 23 مرداد 1393 ] [ 0:23 ] [ کلاغ فضول ] [ بازديد : 10 ] [ ]


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,
[ پنجشنبه 23 مرداد 1393 ] [ 0:23 ] [ کلاغ فضول ] [ بازديد : 8 ] [ ]
مستر بین در لبخند مونالیزا


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,
[ پنجشنبه 23 مرداد 1393 ] [ 0:23 ] [ کلاغ فضول ] [ بازديد : 10 ] [ ]
سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه و هرروز از فکرای بد در امان باشید وهیچ غمی به دلتون راه ندید

 

امیدوارم که هر جا هستید سلامت باشید ودر کنارخانواده لحضات خوبی رو سپری کنید .

شاید بعضیا که عــــــــــــــــاشق کره جنوبی باشن آهنگ

“Howgreatisyourlove”

روشنیده باشن من عاشــــــــــــــقشم

اما هیچ وقت هیچ چیز مثل این نمیشه که آدم چیزای کشورش رو دوست نداشته باشه درسته ؟آره درسته .

البته بعضی از چیزا هستن که باعث بعضی از چیا میشن که نمونه هاش رو مثال میزنم :

1-کره جــــــــنوبی      chega sarangi     love me

همین طور که از طرز لباس پوشیدنشون رو داخل فیلمای تاریخیشون میبینید بسیار با فرهنگ اما نمی تونم بگم مهربان شاید اندکی از اونا مهربان و با وجدان بودن وبه مردم خودشون کمک زیادی میکردن اما اینطوری که آنها ومردم کــــــــــره یا هان گوک یعنی کشور هان از نسل چگیز خان مغول هستند و افرادی که اعتماد به آنها سخت است <چه میشه کرد>

خیلی مردمان با حیاو با عفتی بودند اما اثر ماهواره و برنامه های نا متعارف آنها موجب شده تا اینکه اونا این طوری بشن لازم به ذکره که بگم اونا حتی به نامحرما هم نگاه نمی کردن شاید بگید اونا که نامحرم مامحرم سرشون نمیشه ولی چرا سرشون میشد تا اینکه .......

آره به هر حال مردمان زرد پوست خیلی به این چیزا اعتقاد داشتن اما فرهنگ ثلیثشون مثل ما ایرانی ها که اینطوری شدیم و به جای بعضی از چیزا که باید بعضی از چیزا سنت پیدا کنه متاسفانه که میبینید اگر برید داخل مجله ها و ویکی پیدیا در مورد این مطالب اطلاعات جمع کنید هم اطلاعاتتون قوی میشه هم به جامعه کمک کردید دوباره این جمله رو میتکرارم هدف سایت من فقط کره نیست چون یکی از طرفدارای پرو پاپرس کره هستم میگم  آره شما میتونید برای چیزای طنز برید تو سایت داداشـــــــــــم بهترین داداش دنیا  اینقدر احاله و بانمک     ما شاءالله

2-کره ای ها بر اثر تکنلوژی های روز دنیا اینطور شدن ما هم ما ایرانی ها از اونا بد تریم و احتمال گول خوردنامون زیاده

دقت کنید تورو خدا الان که اینو دارم مینویسم خندم گرفته چرا؟دقتت کردین ما ایرانیا که باید افتخار کنیم که ایرانی هستیم وقتی یه توریست میبینیم گل از گلمون باز میشه با کلی متلکو...بهش میفهمونیم اینجا با افتخـــــــــار تمام ایرانه اما یه چیزی واقعا این در شان یه ایرانیه عایا ما خارجیا منظورم اینگلیسیو..آمریکایی نیست تمام جهــــــــان این کارا رو میکنن امیدوارم دیده باشید محل هم بهمون نمیزارن اما ایرانیا دستاشونو قلاب میکنن تا دیگران از سرو کولمون برن بالا درسته این یکی از بدبختیای مان درسته چرا؟برا اینکه خارجیا (تمام دنیا )رودروایسی ندارن راحتن تو یه فیلم آمریکایی طرف در زده در یه خونه ای بدون اجازه طرف رفته تو در یخچالو باز کرده و....بقیه داستان حالا من کاری به اینا ندارم ولش کن زبان خودمونم یادمون رفته من موندم مثلا میگیم openebook

به جای اینکه بگیم کتاب باز ها حالا اینا رو  بیخی میگیم انگلیسی زبون بین النللییه و بعضی از کلماتم داخل زبان ما مثل بالگرد ضاین ولی این مال ما نیست بسیاری از کلمات زبان ما که الان حرف میزنیم عربی و...اینا ن برا همین هست که ما نه کشورمون پیشرفت میکنه نه چیزی چون مردم و بعضیاشون کمک نمیکنند تا سنت ایرانی برقرار بمونه ببخشید خیلی ببخشید اما ایرانی تقلید کاره دواره میپرسید چرا؟برا اینکه ما الان این کلیپسو از کجا آوردیم هایا خیلی چیای دیگه خوب اینا باعث ضعف ما میشه همه جهان دارن برای ایران میجنگن از همون اولشم همینطوری بوده چرا چون ایران خاکش از طلان میگین طلا؟آره ایران و آفریقا تنها جاهایی اند که داخلشون طلا زیاده نفت گاز آب و.....اما تعدادی آدم دارن اینا رو به تاراج میبرن

فلسطینو دیدین همینطوری انگار کارخونه جوجه کشی دارن بچه به دنیا میارن اما چرا ؟برا تعدادشون اما ایران تا حدودا دوسال دیگه اگرهمینطوری پیش بره تعداد بیشترشون پیر و یا کهن سال میشن براهمین درصد طلاق زیاده دوباره چرا ؟ طرف یا خانومش یا خودش مخالف بچه هستن یا اینکه ازدواج فامیلی کردن میترسن بچه دار بشن بچشون مشکل داشته باشه

خوب پس ایرانی با ارزشه اگر  غلط املائئ چیزی دیدید عفو کنید

 

اکبرپور 22/5/93    14ساله شیراز


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,
[ پنجشنبه 23 مرداد 1393 ] [ 0:23 ] [ کلاغ فضول ] [ بازديد : 8 ] [ ]
خوب بچه ها امیدوارم لذت برده باشین اگرنظر دارین بزارین منتظرم ممنون 

خوب اگرم عقیده نظرو.........دارین بدین

خوب اینم برای بچه هایی که پیام دادن:

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,
[ پنجشنبه 23 مرداد 1393 ] [ 0:23 ] [ کلاغ فضول ] [ بازديد : 13 ] [ ]


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,
[ پنجشنبه 23 مرداد 1393 ] [ 0:23 ] [ کلاغ فضول ] [ بازديد : 10 ] [ ]


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,
[ پنجشنبه 23 مرداد 1393 ] [ 0:23 ] [ کلاغ فضول ] [ بازديد : 7 ] [ ]


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,
[ پنجشنبه 23 مرداد 1393 ] [ 0:23 ] [ کلاغ فضول ] [ بازديد : 9 ] [ ]
فناوری تحت تاثیر جام جهانی/ جدیدترین آمار کاربران اینترنت در ایران اعلام شد
 
 
این روزها همه چیز به نوعی تحت تاثیر جام جهانی فوتبال قرار دارد و اخبار فناوری نیز از این امر مثتثنی نیست؛ به نحوی که در در هفته ای که گذشت واکنش شبکه های اجتماعی به بازی ایران آرژانتین و نقش بستن پرچم ایران روی اسکلت رباتیک، از جمله مهمترین اخبار فناوری بود که به نوعی با جام 2014 همراه شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، علاوه بر اخبار مربوط به جام جهانی و فناوری، افزایش وام مسکن نخبگان تا سقف 100 میلیون تومان، موفقیت محقق ایرانی در سنجش فشار تومورهای سرطانی، جاسوسی گوگل گوگل از حساب های شخصی کاربران، رسیدن ضریب نفوذ اینترنت به مرز 50 درصد و اعلام 50 هزار حمله سایبری در یک سال به ایران از دیگر اخبار مهم علم و فناوری در یک هفته اخیر بودند.

تصویر پرچم ایران روی اسکلت رباتیک جام جهانی

در افتتاحیه بازیهای جام جهانی یک جوان برزیلی دارای معلولیت حرکتی با روبات پوشیدنی توانست اولین ضربه را به توپ بازی ها وارد کند. یکی از محققان پروژه روبات پوشیدنی یک ایرانی بود،

المیرا امرالله در این باره گفت:  25 کشور، از جمله ایران در پروژه ساخت اکسو اسکلت بازی های جام جهانی شرکت داشتند. مدیر پروژه معتقد بود که پرچم کشورهای درج شده روی اسکلت باید با توجه به ملیت محققان پروژه باشد و برهمین اساس پرچم ایران روی این اسکلت رباتیک نقش بست.

بازتاب بازی تیم ملی در شبکه های اجتماعی

بازی فوتبال ایران و آرژانتین که در هفته اخیر انجام شد بازتاب گسترده ای در فضای مجازی به همراه داشته است به نحوی که بررسی ها از ایجاد 5میلیون و چهارصد هزار توئیت در شبکه اجتماعی توئیتر فارسی حکایت دارد.

در شبکه اجتماعی توییتر فارسی 5 میلیون و چهارصد هزار توئیت با هشتگ‌های #IRN و #ARG در زمان بازی این دو تیم منتشر شد و در همین حال سهم محتوای منتشر شده توسط کاربران فارسی زبان توئیتر یک میلیون و 950 هزار توئیت درباره بازی تیم‌های ملی ایران و آرژانتین بوده است.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,
[ پنجشنبه 23 مرداد 1393 ] [ 0:09 ] [ کلاغ فضول ] [ بازديد : 27 ] [ ]
تبخال از جمله شایع ترین بیماری‌های رایج میان عموم مردم است که غالبا با سوزش، خارش و تب همراه است که علاوه بر این عارضه‌ها لطمه‌ای به زیبایی صورت وارد می‌کند.

به گزارش دارچین به نقل از سلامت‌ نیوز؛ این بیماری به دلیل وجود ویروس‌هایی که از طریق عفونت مجاری تنفسی به بدن وارد شده، در افراد مختلف دیده می‌شود برخی از مردم بر این باورند که ترس و استرس یکی از دلایل ابتلا به این عارضه پوستی است، اگرچه ترس و استرس دلیل مستقیمی برای ابتلا به تب خال نیست.

tabkhal 1024x680 درمان‌های خانگی برای تب‌خال

 

در این مطلب دارچین چند درمان خانگی برای تب خال را با هم مرور می‌کنیم:

 

معجزه جعفری و گل همیشه بهار
تب‌خال‌هایی که روی لب، لثه و زبان دیده می‌شوند، از جمله تب‌خال‌هایی هستند که با مراقبت و تجویز دارو براحتی درمان می‌شوند، اسانس ریشه جعفری و عصاره گل همیشه‌بهار اگر چند روز به روی تب خال مالیده شوند، به دلیل خاصیت ضد‌ویروسی و ضد‌باکتری‌بودن به از بین رفتن تب‌خال‌ها کمک می‌کنند.

 

تصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری ششم www.pichak.net كليك كنيد

روغن چای
روزی دو بار پنبه‌ای تمیز را به روغن چای آغشته کنید و روی تب خال قرار دهید، مصرف این روغن بدلیل تحریک سیستم ایمنی بدن و افزایش توان آن برای مقابله با ویروس تب‌خال تاثیر بزرگی روی از بین رفتن تب‌خال دارد.

تصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری ششم www.pichak.net كليك كنيد

 

عصاره یا روغن اسطوخودوس
اسطوخودوس دارویی گیاهی است که در صورتی که به مدت یک هفته روی تب خال قرار گیرد، علاوه بر ضد‌عفونی کردن محل تب‌خال موجب درمان آن هم می‌شود.

www.darchinmag.ir


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,
[ پنجشنبه 23 مرداد 1393 ] [ 0:09 ] [ کلاغ فضول ] [ بازديد : 13 ] [ ]

محققان به تازگی اعلام کرده‌اند که برخی از میوه‌ها برای دردهای مفصلی، خاصیت درمانی دارند.

به گزارش دارچین به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ بر اساس تحقیقات صورت گرفته از سوی متخصص تغذیه کیم‌لارسون، از مجموعه خدمات بهداشتی در شهر سیاتل ایالات متحده برخی از میوه‌های نوبرانه تابستان که به ویژه در اواخر فصل بهار در بازار میوه و سبزیجات پیدا می‌شوند، می‌توان برای رفع التهابات مفاصل بویژه در بیماران مبتلا به آرتریت روماتوئید استفاده کرد.

 

32 درمان روماتیسم با میوه‌های تابستانی

هلو؛ یکی از این میوه‌های سرشار از آنتی‌اکسیدان است که می‌تواند سبب ارتقا سیستم ایمنی بدن افراد مبتلا به ورم مفاصل شود.

بررسی ها نشان می‌دهند، علاوه بر هلو، میوه گیلاس هم خواص ضد‌التهابی منحصر بفردی دارد. خوردن گیلاس به صورت خام و حتی پخته به بیماران مبتلا به ورم مفاصل و یا خشکی مفاصل مانند افرادی که درد زانو دارند، توصیه می‌شود.

علاوه بر خواص ضد التهابی میوه گیلاس دارای مقادیر زیادی ترکیبات شیمیایی مفیدی است که سبب تنظیم هورمون ملاتونین خون می‌شود.

هورمون ملاتونین وظیفه تنظیم ساعت بیولوژیک بدن را بر عهده دارد و برهم خوردن آن در بیماران مبتلا به ورم مفاصل می‌تواند سبب بی‌خوابی و بد‌خوابی آنها شود. اغلب بیماران مبتلا به ورم مفاصل و یا انواع بیماری‌های مرتبط با روماتیسم به دلیل بی‌تحرکی در طول خواب اغلب با درد شدید در هنگام خواب مواجه می‌شوند و اغلب کم‌خوابی دارند

از دیگر میوه‌های مفید برای رفع التهاب مفاصل می‌توان میوه‌هایی مانند هندوانه، غلات سبوس‌دار، باقالا، سبزی جعفری و کلم سبز را نام برد.

در تمامی این میوه‌ها ترکیبات ضد‌التهابی وحود دارند و همینطور دارای ویتامین‌های ضروری برای حفظ سلامت بدن و جلوگیری از به وجود آمدن عوارض جانبی دیگر در اثر بیماری‌های طیف روماتیسم هستند.

www.darchinmag.ir


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,
[ پنجشنبه 23 مرداد 1393 ] [ 0:09 ] [ کلاغ فضول ] [ بازديد : 36 ] [ ]
صفحه قبل 1 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 صفحه بعد
درباره وبلاگ

اول دفتر به نام روزگار

روزگار کج مدارو بی قرار

123
امکانات وب
آنلاين : 8
بازديد امروز : 1079
بازديد ديروز : 5706
بازديد هفته گذشته : 6785
بازديد ماه گذشته : 86442
بازديد سال گذشته : 570648
کل بازديد : 1964352
کل مطالب : 2520
نظرات : 169

 

برترین کالاها با قیمت عالی در

فروشگاه آمازون ایران

www.loogix.com. Animated gif

جنگنده پورشه

نابودی در تهران

حراج لباس زنانه

۵۵میلیاردتومان

لباس زنانه ۵۵ میلیارد تومانی+عكس

مطالب جذاب و اخبار روز جهان

کلاغ نیوز اسم جالبیه نه؟

به هر حال باید بدونید که

من این اسم رو کار

گرفتم این عین صداقته؟

اما کلاغ نیوز یه دنیا حرف

داره اونم با زبان بی زبان

غار غار--غار غار

از عالمی پرسیدند زندگی خود را بر چه بنا كردی؟ گفت : چهار اصل

1- دانستم رزق مرا دیگری نمیخورد پس آرام شدم.

2- دانستم كه خدا مرا میبیند پس حیا كردم.

3- دانستم كه كار مرا دیگری انجام نمی دهد پس تلاش كردم.

4- دانستم كه پایان كارم مرگ است پس مهیا شدم.